Dua Defteri 928


Share

Yâd-ı Cemîl Dostları, dua ve tazarrularınızı paylaşmak, dualarınıza hep birlikte “âmin” demek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Allah’ım! Sana samimiyetle yönelen bu güzel yürekli insanların benim bilemediğim, Senin muhakkak bildiğin sıkıntılarını gider. Benim hiç bir şey yapamadığım, onların da aciz kaldığı dertlerine Sen Şafi ism-i cemilin ile deva ol. Her sarsıldığında, her inciğinde, Rahim ve Vedud isimlerinle, yakınlığınla, sonsuz merhametinle onları bağışla ve merhamet eyle Ey Rabbim! Ve selamün ala Nebiyyina ve’l mürselin, amin ecmain. Ve’lhamdulillahi Rabbi’l-alemin.”


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

928 yorum “Dua Defteri

 • Hatice Dursun

  Allah rızası için, 11 yıldır psikolojik tedavi görmekteyim. 2 Aydır da bu hastalıktan kurtulamadım. Önce Allah’ımdan şifa sonrada ağzı dualı Allah dostlarından, din kardeşlerimden dua niyaz ediyorum. Gitmediğim doktor ve hoca kalmadı. 6 gün öncede hacamat yaptırdım.iyileşebilmek için Allah’a sığındım. Onun rahmetine nail olmak istedim. 3 tane çocuğum var. Eşim 2.ay önce işinden istifa etti buna da çok üzüldüm . Allah rızası için ikimizi de gıyabımızda okur musunuz? Şifa ve rızık kapılarının açılması için. Peygamber Efendimizin yüzü suyu hürmetini

 • Burcu

  Arkadaşımla birlikte haftaya bir sınava gireceğiz iyi bir sonuç alırsak okulumuzu değiştireceğiz bu okulda gerçekten hiçbişey yapamıyoruz o okulun bize üniversite için de çok faydası olacak lütfen dua edin bize.

  • Mehmed Ali Özkan Yazar

   Sevgili Kardeşim
   Evvelâ manevi imtihanlarda sonra dünyevî imtihan ve okullarda istikamet dairesinde Hakk ve hakikat yolunda başarılı olmanızı Rahîm olan Rabbimizden dileriz.
   Fî-emânillâh.

 • Algül

  Sevgili kardeslerim gelecegim ve ailem icin önemli bir konuda yuce Yaradandan kendimin ve benim gibi sıkıntısı olup dua eden ve bekleyen kardeslerimin dualarinin kabulu icin sizlerden dualarinizi bekliyorum Insaallah Yuce Allah dualarimizi dergahi izzetinde kabul ettigi dualardan eder. Amin amin amin